Women for Women poděkovala svým příznivcům Pygmalionem

Slavnou komedii G. B. Shawa Pygmalion dostali ve čtvrtek ve vinohradském divadle jako dárek podporovatelé projektu Obědy pro děti. Ten díky obecně prospěšné společnosti Women for Women vstupuje do svého čtvrtého školního roku a každoročně pomůže tisícům hladovějících dětí ze základních škol po celé České republice.

Číst dál...

Praha 5 chce znát dopady stavby Radlické radiály na oblast Jinonic

Místní část  Praha 5 v nejbližší době zadá ke zpracování Studii možností dopravního zklidnění oblasti Jinonic v souvislosti s projektem Radlické radiály včetně úprav prostoru mimoúrovňové křižovatky Řeporyjská. Výstupy studie by měly sloužit jako podklad pro aktualizaci dokumentace k územnímu řízení Radlické radiály. 

Číst dál...

Občané řešili s developerem podobu budoucí zástavby

Novou éru vztahů mezi občany, developerem a městskou částí zahájila vůbec první veřejná plánovací debata ve středu 14. 9. v budově bývalého Prioru na Sofijském náměstí v Praze 12. Stalo se tak nad projektem budoucí zástavby na místě modřanského cukrovaru, a to ještě dříve, než projekt začal vznikat byť jen na papíře. 

Číst dál...

Projeďte se po Sedmičce bez hluku a zápachu

Městská část Praha 7 v rámci Evropského týdne mobility přiblíží občanům alternativní způsoby cestování. V týdnu od 19. do 23. září si zde budou moci vyzkoušet různé ekologické způsoby, jak se pohybovat po městě.

Číst dál...

Bakala prodává svůj luxus v Pařížské

Zdeňku Bakalovi se nedaří. O problémech černouhelné OKD už jsme napsali mnohé. Teď se jeho firma LBM zbavuje tří luxusních obchodů v Pařížské ulici. Bakala by se prý navíc rád zbavil celé firmy, která prodělává.

Číst dál...

REKLAMA