OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Město Třebíč obnoví stromořadí v ulicích Sucheniova a Pražská

stromy stromoradiRadnice na podzim vysází nové stromy. V Borovinském kopci se za několik týdnů objeví kulovité jasany a lísky. Obnovu stromořadí v ulicích Sucheniova a Pražská naplánoval odbor komunálních služeb Městského úřadu Třebíč na letošní podzim. Jedná se prakticky o dvě části téže ulice, která je frekventovanou výpadkovou z Třebíče ve směru na Jihlavu a Telč.

Číst dál...

Řidič narazil do kamenného mostku

dn auto-stavbaPolicisté ze skupiny dopravních nehod Územního odboru Třebíč vyšetřují příčiny dopravní nehody, ke které došlo v Třebíči na ulici Znojemská došlo v pátek  9. září krátce před osmnáctou hodinou. Řidič osobního vozidla Ford Focus jel ve směru od centra města Třebíče k obci Střítež a z dosud nezjištěných příčin  vyjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do kamenného základu mostku přes silniční příkop.

Číst dál...

Zloděj na Vysočině odčerpal z nákladního auta 500 litrů nafty

kanystr ikonaOdstavený nákladní vůz v areálu zemědělského družstva v Jakubově u Moravských Budějovic a obsah jeho nádrže si vyhlédl v noci na čtvrtek neznámý zloděj. Z nádrže odčerpal 500 litrů nafty za 17 tisíc korun, řekla v pátek Mediafaxu třebíčská policejní mluvčí Marcela Lavická.

Číst dál...

Několik let týral svoji družku

policie svetloZ trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí je obviněn šestačtyřicetiletý muž z Třebíče.  V průběhu téměř tří let úmyslně psychicky a fyzicky napadal svoji bývalou o rok mladší družku. Ve většině případů ji v podnapilosti hrubě slovně a fyzicky napadal.

Číst dál...

REKLAMA