OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vánoční výzdoba opět zkrášlí město Třebíč

vanoce 001Rozmísťováním žárovkových ornamentů začne třebíčská radnice koncem listopadu s instalací tradiční vánoční výzdoby města. Nebude samozřejmě chybět ani vánoční strom na Karlově náměstí. Nový styl jeho osvětlení bude letos drobně rozšířen.

Číst dál...

Do Třebíče se sjela Zdravá města

trebic 03V Třebíči probíhá zajímavá akce. Ve středu 2. října si tam dala dostaveníčko Zdravá města z celé republiky. Kromě koordinátorů projektu přijeli také politikové. Účastnit by se mělo asi 80 lidí.

Číst dál...

Defibrilátor strážníků v Třebíči zachránil první život

trebic mestska_vezTřebíčským strážníkům se podařil další záslužný čin! Díky pohotovému zásahu a novému technickému vybavení zachránili jeden lidský život. V pátek 28. října přijala městská policie ve 20:17 hodin anonymní oznámení, že v Soukopově ulici leží na zemi muž a nejeví známky života.

Číst dál...

Třebíč udělila ceny města

trebic 01Třebíčští zastupitelé ocenili tři významné občany. Cenu města jim předali představitelé radnice ve čtvrtek 27. října v rámci oslav Dne vzniku samostatného československého státu. 

Číst dál...

Žhář zapálil dva vozy na Třebíčsku

policie autoNeznámý žhář zapálil ve čtvrtek v brzkých ranních hodinách dvě osobní auta, zaparkovaná v Ocmanicích na Třebíčsku. Majitelé vozů odhadli škodu na 70 tisíc korun, řekla policejní mluvčí Marcela Lavická.

Číst dál...

REKLAMA