OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kurzy první pomoci na školách mohou zachránit lidské životy

prvni_pomocPodle údajů Českého červeného kříže zemře při autonehodách osm až deset procent lití proto, že jim nebyla poskytnuta první pomoc. Odborníci se shodují, že v České republice neumí stále velké množství lidí poskytnout první pomoc. Školy na Vysočině proto do svých výukových programů zařazují stále více praktické semináře první pomoci, které lektorují záchranáři.

Číst dál...

JE Dukovany zapojila 3. blok po odstávce s předstihem

dukovanyVe středu odpoledne skončila plánovaná odstávka 3. bloku Jaderné elektrárny Dukovany. Ve čtvrtek o tom informoval mluvčí elektrárny Petr Spilka. Třetí blok elektrárna odstavila 8. listopadu kvůli plánovaným revizím zařízení, která jsou společná pro 3. a 4. blok.

Číst dál...

Jakubov opět ozdobí betlém ze sena v životní velikosti

betlem_senoI v letošním roce se první adventní neděli 28. listopadu 2010 v 18:00 hodin na jakubovské návsi v parku uskuteční rozsvícení vánočního stromu, který je nejvyšším přirozeně rostlým vánočním stromem v okolí. Jeho výška je 24 metrů a je na něm umístěno 60 barevných žárovek.

Číst dál...

Zloděj odcizil na Třebíčsku z auta peníze i platební karty

policie_auto-detailDvě tašky s doklady a peníze odcizili ve čtvrtek odpoledne zatím neznámý zloděj z osobního vozu Škoda Felicia, které stálo nezamčené na polní cestě nedaleko Moravských Budějovic na Třebíčsku. Agentuře Mediafax to v pátek sdělila třebíčská policejní mluvčí Marcela Lavická.

Číst dál...

REKLAMA