OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Třebíči proběhne konference Energetické Třebíčsko 2011

dukovanyEnergetické Třebíčsko 2011, tak zní název konference, jejíž podtitul je „Nové jaderné bloky jako základ energetické koncepce státu a oživení českého průmyslu“. Konference se uskuteční ve středu 21. září 2011 v Konferenčním centru Pasáž, v Malém sále v Třebíči. Nad konferencí, jejímiž pořadateli jsou město Třebíč, Západomoravská vysoká škola v Třebíči a Okresní hospodářská komora v Třebíči, převzali záštitu senátor Vítězslav Jonáš a starosta města Třebíče MVDr. Pavel Heřman. Konference se uskuteční za podpory hejtmanů a poslanců kraje Vysočina a Jihomoravského kraje napříč celým politickým spektrem. 

Číst dál...

Město Třebíč obnoví stromořadí v ulicích Sucheniova a Pražská

stromy stromoradiRadnice na podzim vysází nové stromy. V Borovinském kopci se za několik týdnů objeví kulovité jasany a lísky. Obnovu stromořadí v ulicích Sucheniova a Pražská naplánoval odbor komunálních služeb Městského úřadu Třebíč na letošní podzim. Jedná se prakticky o dvě části téže ulice, která je frekventovanou výpadkovou z Třebíče ve směru na Jihlavu a Telč.

Číst dál...

Řidič narazil do kamenného mostku

dn auto-stavbaPolicisté ze skupiny dopravních nehod Územního odboru Třebíč vyšetřují příčiny dopravní nehody, ke které došlo v Třebíči na ulici Znojemská došlo v pátek  9. září krátce před osmnáctou hodinou. Řidič osobního vozidla Ford Focus jel ve směru od centra města Třebíče k obci Střítež a z dosud nezjištěných příčin  vyjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do kamenného základu mostku přes silniční příkop.

Číst dál...

Zloděj na Vysočině odčerpal z nákladního auta 500 litrů nafty

kanystr ikonaOdstavený nákladní vůz v areálu zemědělského družstva v Jakubově u Moravských Budějovic a obsah jeho nádrže si vyhlédl v noci na čtvrtek neznámý zloděj. Z nádrže odčerpal 500 litrů nafty za 17 tisíc korun, řekla v pátek Mediafaxu třebíčská policejní mluvčí Marcela Lavická.

Číst dál...

REKLAMA