OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Na oslavě otevření třebíčského ICM zazpívá Anna K

anna_kV těchto dnech je to přesně rok, co bylo v Třebíči slavnostně otevřeno Informační centrum pro mládež. Za dvanáct měsíců svého fungování si vydobylo své místo na slunci a je významným partnerem pro třebíčské organizace i děti a mládež. Na oslavu ročního výročí založení připravil tým ICM akci s názvem „PRVNÍ SVÍČKA ÍČKA“, která má podtitul Co v Třebíči s volným časem.

Číst dál...

Radnice odmítla spolupráci s houslistou Hudečkem, přesto v Třebíči vystoupí

houslista_hudecekHistorická Třebíč zapsaná na seznamu kulturního dědictví UNESCO bude v neděli 12. září hostit houslistu Václava Hudečka, kterého bude doprovázet komorní orchestr Musica Minore. Podle lídrů politického hnutí Pro Třebíč právě historické město potřebuje projekty vážné hudby, které by zvedlo jeho prestiž a přilákalo další turisty.

Číst dál...

Třebíč chce pomáhat: Letos Janě, příští rok dalším handicapovaným

invalidni_vozikV sobotu 4. září v 17.00 začne v třebíčské sportovní hale TJ Spartak koncert FOR JANE aneb koncert proti lhostejnosti. Jedná se o první ročník benefičního koncertu, který chce pomoci Janě Hanové. Ta je nyní na vozíku a potřebuje nový, aby si dále neničila páteř. Sama na něj nemá. Lidí jako je Jana je více, proto třebíčské sdružení FOR JANE chce pořádat benefiční koncerty každý rok a svoji pomoc rozšířit.

Číst dál...

REKLAMA