OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Několik let týral svoji družku

policie svetloZ trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí je obviněn šestačtyřicetiletý muž z Třebíče.  V průběhu téměř tří let úmyslně psychicky a fyzicky napadal svoji bývalou o rok mladší družku. Ve většině případů ji v podnapilosti hrubě slovně a fyzicky napadal.

Číst dál...

Večerní požár v obci Sedlec

hasic 009Pět jednotek hasičů likvidovalo v úterý 31. srpna večer požár včelínu a dřevěné boudy v katastru obce Sedlec na Třebíčsku. Plameny za sebou zanechaly škodu v předběžné výši 50.000 Kč.

Číst dál...

Třebíč má dva nové čestné občany

 

trebic lavkaMezi Třebíčany jsou dva noví čestní občané města. Stali se jimi lékař Josef Nováček a historik Rudolf Fišer. Nejvyšší městské ocenění předal oběma zasloužilým mužům starosta Pavel Heřman v sobotu 20. srpna. Setkání zastupitelstva města v Zadní synagoze s účastí řady hostů se konalo u příležitosti Slavností tří kápí. 

Číst dál...

Třebíč chystá jarmark bio, eko a regionálních výrobků

trhy bramboryV dnešní moderní a přetechnizované době veřejnost stále více vyhledává nákupy čerstvých produktů od místních farmářů. Proto po celé republice zažívají velký boom farmářské trhy. V Třebíči zatím nefungují, nicméně svoji tradici má dnes již 3. JARMARK BIO, EKO A VÝROBKŮ S OZNAČENÍM VYSOČINA REGIONÁLNÍ PRODUKT. Letos se koná ve čtvrtek 15. září od 8,30 do 15,30 na Karlově náměstí. Touto akcí se Třebíč aktivně zapojuje do kampaně ZÁŘÍ - měsíc biopotravin vyhlašované ministerstvem životního prostředí.

Číst dál...

REKLAMA