OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Ve skateparku v Moravských Budějovicích bude Alcohol Free Party

skate 002Poslední prázdninový den mohou mladí lidé v Moravských Budějovicích zajít na netradiční akci nazvanou Alcohol Free Party. Návštěvníci skateparku se mohou těšit na bike a skate exhibice, street art a stolní fotbálek. K dispozici bude krytá hudební scéna s nealkoholickým barem, bezpečným pro nezletilé a abstinenty.

Číst dál...

Digitalizované kino Pasáž v Třebíči láme rekordy v tržbách

kino filmTřebíčské kino Pasáž, znovuotevřené po instalaci digitální promítací techniky, láme rekordy v  návštěvnosti a tržbách. Za šest dní provozu (11. - 16. 8.),  proběhlo 18 představení, s celkovou návštěvou 2 354 diváků. Tržba ze vstupného dosáhla částky 342 483,- Kč.

Číst dál...

Velmistr řádu Ozubeného kola pořezal dětského vychovatele

nuz_utokV pátek 12. srpna krátce po jedenácté hodině večerní přijali strážníci oznámení, že před budovou Domu dětí a mládeže v parku na Hrádku došlo k napadení osoby, která utrpěla zranění. Na místo byly vyslány hlídky Městské police Třebíč. "Po příjezdu strážníků k místu napadení byl viděn utíkající muž a za ním dva další muži, kteří se ho snažili dostihnout a chytit z důvodu napadení jejich přítele," sdělila Nikol Tesařová, mluvčí Městské policie Třebíč. Jednalo se o velmistra náboženského řádu Ozubeného kola, který napadl po pátečním pochodu tohoto řádu.

Číst dál...

REKLAMA