OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Klienty sociálního zařízení v Nových Syrovicích čeká stěhování domů

charita_zdar_nad_sazavouPo čtyřech měsících se v pondělí vrátí do opraveného objektu sociálního zařízení v Nových Syrovicích všech 130 klientů. Kraj Vysočina za téměř sedm milionů kompletně opravil všechny čtyři centra sociálních zařízení, koupelny i toalety vybavil moderní sanitární keramikou, bezpečnostními vodovodními bateriemi, vše s maximálním ohledem na zajištění bezpečnosti klientů.

Číst dál...

Ježíškova pošta v Třebíči předznamená Vánoce

vanoceOd 11. listopadu do 11. prosince bude v provozu tradiční Ježíškova pošta v Informačním a turistickém centru u baziliky sv. Prokopa v Třebíči. Je určena především dětem, které v doprovodu dospělých mohou přinést psaníčko pro Ježíška, obsahující jejich vánoční přání. Každé vánoční psaníčko bude označeno speciálním razítkem a doručeno nebeskou poštou. Malí pisatelé dostanou drobnou sladkou odměnu.

Číst dál...

V Náměšti nad Oslavou otevřeli nový zimní stadion

zimni_stadionNový zimní stadion v Náměšti nad Oslavou, který vyrostl na místě bývalého venkovního kluziště, je zatím otevřený ve zkušebním provozu pro 80 lidí. Veřejné bruslení bude každý pátek a neděli, uvedl na stránkách města správce sportovišť Igor Chmelíček.

Číst dál...

REKLAMA