OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Na Vysočině zemřel další motorkář. Tentokrát na Třebíčsku.

nehoda_motorkar_lazinky_14072011_2K tragické nehodě došlo ve středu před polednem na křižovatce ulic Dr. Antonína Hobzy a Na Potoce v Třebíči. I přes veškerou snahu záchranářů přišel na místě o život mladý řidič motocyklu. Řidič osobního vozidla vyvázl z nehody bez zranění. Tím ale středeční nehody motorkářů neskončily. Mladý život motorkáře vyhasl i u Lažínek na Třebíčsku!

Číst dál...

Zloděj ukradl v Třebíči pamětní měděnou desku

policie_znakDvě měděné tabulky s nápisem Kulturní památka, jednu mosaznou tabuli s nápisem Památka UNESCO a pamětní bronzovou desku ukradl zatím neznámý zloděj v Blahoslavově ulici v Třebíči. Agentuře Mediafax to v pátek sdělil René Novotný z třebíčské policie.

Číst dál...

Kruhový objezd v Týně bude průjezdný od 1. srpna

kruhovy_objezdPotěšitelnou zprávu pro řidiče připravil odbor dopravy Městského úřadu Třebíč. Nový kruhový objezd ve čtvrti Týn bude otevřen o měsíc dříve. Výstavba okružní křižovatky ulic Táborská, Marie Majerové a Budíkovická probíhala od dubna tohoto roku. Investorem byl kraj Vysočina, podílelo se i město.

Číst dál...

Výtvarníci z celého světa se sešli v Náměšti nad Oslavou

setkani_vytvarnici_namest_07072011_3Mezinárodní setkání výtvarníků, které proběhlo na náměšťském zámku o prvním prázdninovém víkendu pokračuje po celé léto výstavami plastik, soch, šperků a reliéfů různého zpracování. Výstavy jsou jak v zámeckých arkádách, parcích a v nádvoří, tak v Galerii 12 manželů Tasovských u zámeckého parku. Ve sklepní prostoře zámku, v tzv. Luteránce, je unikátní expozice středověkých mučících nástrojů z dílny kováře a restaurátora Oldřicha Bartoška. Neváhejte a přijeďte si tyto pozoruhodné výstavy prohlédnout.

Číst dál...

REKLAMA