OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Třebíčské kino Pasáž připravilo pravidelný cyklus filmů pro seniory

kino_03_ikonaPravidelný cyklus filmů s názvem Filmové odpoledne (nejen) pro seniory připravilo Městské kulturní středisko Třebíč v kině Pasáž. Promítat se bude vždy poslední čtvrtek v měsíci od 16:00 hodin a výběr titulů bude zaměřen především na uvedenou cílovou skupinu, nikoliv ale pouze na ni. Nepůjde o „filmy pro pamětníky“, nýbrž třeba o tvorbu soudobou, převážně pak českou a bez titulků.

Číst dál...

Chaloupky zvou na zajímavá setkání v Čikově

chaloupky_cizovBylinky stokrát jinak, spontánní tance, bubny, cvičení shiatsu,  konopí, řezbářství, regresní terapie, duše měst a krajiny, plstění z ovčí vlny, hudební nástroje přírodních národů - to jsou dílny, besedy a  vůbec setkávání se zajímavými lidmi s podtitulem Přírodní tvoření a cvičení ducha i těla. Vše se odehrává v rámci týdenního tábora na tábořišti v Čikovské doubravě ve dnech 15. - 20. srpna 2010.

Číst dál...

Chaloupky zvou na zajímavá setkání v Čikově

chaloupky-tabor_16082010Bylinky stokrát jinak, spontánní tance, bubny, cvičení shiatsu,  konopí, řezbářství, regresní terapie, duše měst a krajiny, plstění z ovčí vlny, hudební nástroje přírodních národů - to jsou dílny, besedy a  vůbec setkávání se zajímavými lidmi s podtitulem Přírodní tvoření a cvičení ducha i těla. Vše se odehrává v rámci týdenního tábora na tábořišti v Čikovské doubravě ve dnech 15. - 20. srpna 2010.

Číst dál...

Památky UNESCO také v japonštině

trebic_ikonaTřebíčské památky zapsané v prestižním seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO nejsou zapovězeny ani Japoncům. Přispěla k tomu nejen spolupráce se specializovanými cestovními agenturami, které v poslední době stále více objevují pro své klienty z Japonska mimopražské destinace, ale vůbec skutečnost, že právě turisté ze země vycházejícího slunce dnes patří do první desítky cizojazyčných návštěvníků Třebíče.

Číst dál...

Každý rok přibude dvě stě lidí na vozíku. V Třebíči jim chtějí pomoci

invalidni_vozikS rostoucím počtem dopravních nehod a vážných úrazů přibude v České republice  více než dvě stě lidí ročně na vozíku, kteří potřebují pomoc ostatních.  Dostat se na invalidní vozík se může každý z nás a během okamžiku se mu úplně změní život. Jana Hanová zůstala po banální operaci páteře na vozíku. Ke kvalitnímu životu potřebuje modernější vozík, který by tolik neničil hrudní páteř jako stávající. Třebíčské sdružení FOR JANE se proto rozhodlo jí pomoci a připravuje na 4. září benefiční koncert proti lhostejnosti.

Číst dál...

REKLAMA