OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Mladý život vyhasl při nehodě na Žďársku

iko_CustomTragicky skončil náraz osobního automobilu do stromu u obce Ubušín na Žďársku. Nehoda se stalav neděli krátce před jedenáctou hodinou. Na místo nehody okamžitě vyjeli hasiči. I přes veškerou snahu záchranářů na místě podlehla svým vážným zraněním dvaadvacetiletá spolujezdkyně z osobního vozidla značky Škoda Fabia Combi.

Číst dál...

Ježíškova pošta v Bystřici nad Pernštejnem nebude chybět ani letos

vanoceBystřice nad Pernštejnem, městské muzeum a bystřické školy zvou všechny milovníky Vánoc na Bystřické vánoční koledování, Tradiční vánoční zabíjačku na náměstí a na soutěž O nejlepší bystřickou vánočku 2010. A to v sobotu 11. prosince 2010 od 14,00 do 17,00 hod na Masarykovo náměstí do městského muzea.

Číst dál...

Bystřice n.P. vyhlašuje soutěž o bystřickou vánočku

vanocka2Městské muzeum v Bystřici nad Pernštejnem pořádá v rámci Bystřického vánočního koledování soutěž O nejlepší bystřickou vánočku roku 2010. Soutěže se mohou zúčastnit všichni, jak laici, tak profesionálové z Bystřice i okolí, kteří rádi pečou a chtějí se pochlubit svým výrobkem.

Číst dál...

Bystřická střední škola získala prestižní ocenění

bystricka_ss_maturityPo dlouhé, ale neformální spolupráci s Mendelovou univerzitou v Brně, Institutem celoživotního vzdělávání, byla v září letošního roku podepsána smlouva o spolupráci při zabezpečení individuální řízené pedagogické praxe studentů bakalářského studijního programu. Obdržením STATUTU UNIVERZITNÍ CVIČNÉ ŠKOLY MENDELOVY UNIVERZITY byla završena a oceněna profesionální spolupráce pedagogických pracovníků a celého vedení školy.

Číst dál...

VIDEO: Starostou Velkého Meziříčí je Radovan Necid

radovan_necid01Ustavující zastupitelstvo začínajícího volebního období má za sebou Velké Meziříčí. Starostou byl 18 hlasy z 23 zvolen Radovan Necid (ODS). Ten bude čtyři roky pracovat v čele městské rady, složené ze dvou zástupců ODS, dvou zástupců ČSSD, dvou radních Volby pro město a jednoho radního za Nezávislé. Místostarostou zastupitelé zvolili Josefa Komínka (ČSSD). PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA VELKÉHO MEZIŘÍČÍ!

Číst dál...

REKLAMA