OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Bystřicko převzalo cenu EDEN z rukou místopředsedy Evropské komise Antonia Tajaniho

oceneni_bystrickaDne 27. října 2010 v Bruselu přebral Ing. Karel Pačiska z rukou místopředsedy Evropské komise a komisaře odpovědného za průmysl a podnikání Antonia Tajaniho cenu EDEN 2010. Bystřicko se tak zařadilo oficiálně mezi dalších 25 unikátů projektu, které pojí jedinečnost a ojedinělá atraktivita, přičemž splňují podmínky šetrné turistiky. 

Číst dál...

Charitní služby se otevřely veřejnosti

Bystice1Oblastní charita Žďár nad Sázavou se ve středu 6. října 2010 zapojila do celostátního Dne otevřených dveří v rámci kampaně Týden sociálních služeb. Své dveře otevřela většina zařízení Charity, a to nejenom ta poskytující sociální služby, ale i zdravotní a humanitární pomoc. Nabídku návštěvy využilo několik desítek zájemců.

Číst dál...

Třetí ročník Funny Festu byl opět úspěšný

funny_fest_019Nadosah – nízkoprahové zařízení pro děti a mládež (dále jen Nadosah - NZDM), spadající pod Oblastní charitu Žďár nad Sázavou, uspořádal v rámci Týdne nízkoprahových klubů v pátek 24. září 2010 v bystřickém Millenium klubu již 3. ročník Funny Festu.

Číst dál...

Klub v 9 je stále v akci

Podzimn_pobyt_Poszav_2010_011Klub v 9 - centrum služeb pro podporu duševního zdraví, spadající pod Oblastní charitu Žďár nad Sázavou, uspořádal v průběhu měsíce září několik zajímavých  akcí.

Číst dál...

Vedoucí denního stacionáře Nesa získala Cenu Charity

denni_stacionarPři příležitosti Dne Charity byla letos již potřetí předávána Cena Charity ČR. Mezi nominovanými za Diecézní charitu Brno byla Ing. Alena Poulová, vedoucí  velkomeziříčského denního stacionáře Nesa, která Cenu charity v kategorii zaměstnanec získala.

Číst dál...

Žďárská Charita otevře svá zařízení zájemcům

charita_zdar_nad_sazavouMinisterstvo práce a sociálních věcí a Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky vyhlásily druhý ročník kampaně s názvem „Týden sociálních služeb“, která se bude konat  ve dnech od 4. do 10. října 2010 na různých místech České republiky.

Číst dál...

REKLAMA