OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Mladý život vyhasl při nehodě na Žďársku

iko_CustomTragicky skončil náraz osobního automobilu do stromu u obce Ubušín na Žďársku. Nehoda se stalav neděli krátce před jedenáctou hodinou. Na místo nehody okamžitě vyjeli hasiči. I přes veškerou snahu záchranářů na místě podlehla svým vážným zraněním dvaadvacetiletá spolujezdkyně z osobního vozidla značky Škoda Fabia Combi.

Číst dál...

Ježíškova pošta v Bystřici nad Pernštejnem nebude chybět ani letos

vanoceBystřice nad Pernštejnem, městské muzeum a bystřické školy zvou všechny milovníky Vánoc na Bystřické vánoční koledování, Tradiční vánoční zabíjačku na náměstí a na soutěž O nejlepší bystřickou vánočku 2010. A to v sobotu 11. prosince 2010 od 14,00 do 17,00 hod na Masarykovo náměstí do městského muzea.

Číst dál...

Bystřice n.P. vyhlašuje soutěž o bystřickou vánočku

vanocka2Městské muzeum v Bystřici nad Pernštejnem pořádá v rámci Bystřického vánočního koledování soutěž O nejlepší bystřickou vánočku roku 2010. Soutěže se mohou zúčastnit všichni, jak laici, tak profesionálové z Bystřice i okolí, kteří rádi pečou a chtějí se pochlubit svým výrobkem.

Číst dál...

Bystřická střední škola získala prestižní ocenění

bystricka_ss_maturityPo dlouhé, ale neformální spolupráci s Mendelovou univerzitou v Brně, Institutem celoživotního vzdělávání, byla v září letošního roku podepsána smlouva o spolupráci při zabezpečení individuální řízené pedagogické praxe studentů bakalářského studijního programu. Obdržením STATUTU UNIVERZITNÍ CVIČNÉ ŠKOLY MENDELOVY UNIVERZITY byla završena a oceněna profesionální spolupráce pedagogických pracovníků a celého vedení školy.

Číst dál...

VIDEO: Starostou Velkého Meziříčí je Radovan Necid

radovan_necid01Ustavující zastupitelstvo začínajícího volebního období má za sebou Velké Meziříčí. Starostou byl 18 hlasy z 23 zvolen Radovan Necid (ODS). Ten bude čtyři roky pracovat v čele městské rady, složené ze dvou zástupců ODS, dvou zástupců ČSSD, dvou radních Volby pro město a jednoho radního za Nezávislé. Místostarostou zastupitelé zvolili Josefa Komínka (ČSSD). PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZE ZASEDÁNÍ ZASTUPITELSTVA VELKÉHO MEZIŘÍČÍ!

Číst dál...

Nové Město n.M. už má nové vedení. Šmerda vystřídal Markovou

vedeni_nmnm_ikona_denikV pondělí si Nové Město na Moravě zvolilo nové vedení radnice. Dosavadní starostka Marková svůj post neobhájila a vystřídal jí sociální demokrat Michal Šmarda. Místostarosty zastupitelstvo zvolilo Stanislava Mareka za SNK a nově byla zřízena funkce neuvolněného místostarosty města, kterým byl zvolen Ing. Pavel Štorek z TOP 09. /foto zdroj: Deník/

Číst dál...

REKLAMA