OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Priorita Velkého Meziříčí: město bez dluhů

velke_meziriciEkonomická krize, která zasáhla i do obecních rozpočtů, bude mít své pokračování v podobě utahování opasků. Radnice ve Velkém Meziříčí ve spolupráci s občany již v minulosti zpracovala plán rozvoje města. I díky tomu, jak říká starosta František Bradáč, je Velké Meziříčí prosperující město, které funguje.

Číst dál...

Rodáci obce Karasín se sešli po 15 letech

karasinV sobotu 28. 8. 2010 se konal v obci Karasín “druhý sraz rodáků“. První sraz rodáků se uskutečnil před 15 lety při 100. výročí vyhoření obce. Nyní se konal druhý sraz rodáků, který připomínal 115. výročí vyhoření obce Karasín. Sraz rodáků je pro Karasín velkou společenskou událostí, jde o uctění památky tragické události vyhoření Karasína v roce 1895.

Číst dál...

Na českém "Chodníku slávy" září nová hvězda

chodnik_slavy_michal_david_3Uplynulý víkend proběhl na náměstí  ve Velké Bíteši  křest další hvězdy na místním "Chodníku slávy". Po Waldemarovi Matuškovi, Petru Mukovi či Karlu Gottovi byla ta zatím poslední pro zpěváka a skladatele Michala Davida za jeho osobní účasti.

Číst dál...

Město Velké Meziříčí je na facebooku

velke_meziriciJiž několik měst v republice se připojilo k fenoménu této doby – sociální síti facebook. Město Velké Meziříčí tak učinilo v minulém týdnu. Zájemci mohou sledovat zprávy, pozvánky, fotografie z akcí nejen na oficiálních stránkách města www.mestovm.cz, ale i na facebooku. Dále je zde možné diskutovat na různá témata či komentovat příspěvky na zdi.

Číst dál...

Stacionář Nesa se vydal na dovolenou

pobyt_umava_19-08-2010_038Doba dovolených je v plném proudu a postižení by nemělo být překážkou pro trávení krásných letních dnů s lidmi, se kterými je nám dobře, na pěkných místech mimo domov. Stejně jako každý rok se na svoji „dovolenou“ vydali také uživatelé denního stacionáře Nesa. Pět srpnových dní strávilo devět dospělých uživatelů stacionáře s doprovodem pracovníků v malém penzionu ve vesničce Vracov na Šumavě.

Číst dál...

REKLAMA