OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Charitní služby se otevřely veřejnosti

Bystice1Oblastní charita Žďár nad Sázavou se ve středu 6. října 2010 zapojila do celostátního Dne otevřených dveří v rámci kampaně Týden sociálních služeb. Své dveře otevřela většina zařízení Charity, a to nejenom ta poskytující sociální služby, ale i zdravotní a humanitární pomoc. Nabídku návštěvy využilo několik desítek zájemců.

Číst dál...

Třetí ročník Funny Festu byl opět úspěšný

funny_fest_019Nadosah – nízkoprahové zařízení pro děti a mládež (dále jen Nadosah - NZDM), spadající pod Oblastní charitu Žďár nad Sázavou, uspořádal v rámci Týdne nízkoprahových klubů v pátek 24. září 2010 v bystřickém Millenium klubu již 3. ročník Funny Festu.

Číst dál...

Klub v 9 je stále v akci

Podzimn_pobyt_Poszav_2010_011Klub v 9 - centrum služeb pro podporu duševního zdraví, spadající pod Oblastní charitu Žďár nad Sázavou, uspořádal v průběhu měsíce září několik zajímavých  akcí.

Číst dál...

Vedoucí denního stacionáře Nesa získala Cenu Charity

denni_stacionarPři příležitosti Dne Charity byla letos již potřetí předávána Cena Charity ČR. Mezi nominovanými za Diecézní charitu Brno byla Ing. Alena Poulová, vedoucí  velkomeziříčského denního stacionáře Nesa, která Cenu charity v kategorii zaměstnanec získala.

Číst dál...

Žďárská Charita otevře svá zařízení zájemcům

charita_zdar_nad_sazavouMinisterstvo práce a sociálních věcí a Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky vyhlásily druhý ročník kampaně s názvem „Týden sociálních služeb“, která se bude konat  ve dnech od 4. do 10. října 2010 na různých místech České republiky.

Číst dál...

REKLAMA