OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Do Bystřice i letos přijede Ježíškova pošta

bystrice_nad_pernstejnem11. prosince opět oživne prostor Městského muzea v Bystřici nad Pernštejnem, zaplní se vůní Vánoc. V půdním prostoru bude připravené pásmo vánočních básní, písní, tanců a koled v podání dětí a žáků bystřických škol, vystoupí soubor lidových tanců z Dolní Rožínky, Komorní sbor Alter ego, žešťový kvintet ZuŠ Bystřice. a jiné.

Číst dál...

Bystřice se umístila na 2. místě v rámci týdne evropské mobility

autaZávěrečná výroční schůzka Národního koordinačního výboru Evropského dne bez aut (EDBA) a Evropského týdne mobility (ETM) 2010 proběhla 9. – 10. října 2010 v historickém sále Pardubické radnice. Jednání se zúčastnilo 23 koordinátorů a zahájila ho koordinátora města Pardubice Ing. Sedláčková.

Číst dál...

Bystřická MŠ Čtyřlístek navštívila po roce silničáře

Arel_Silnic_005Poslední říjnový týden navštívily děti se svými paními učitelkami pracoviště Krajské správy a údržby silnic Vysočiny na ulici Nádražní v Bystřici n Pernštejnem. Na dvoře byla seřazena velká auta, která jsou připravena k údržbě silnic. U aut stáli řidiči, kteří je dětem předvedli ze všech stran a pověděli něco o své práci.

Číst dál...

Mladý život vyhasl při nehodě na Žďársku

iko_CustomTragicky skončil náraz osobního automobilu do stromu u obce Ubušín na Žďársku. Nehoda se stalav neděli krátce před jedenáctou hodinou. Na místo nehody okamžitě vyjeli hasiči. I přes veškerou snahu záchranářů na místě podlehla svým vážným zraněním dvaadvacetiletá spolujezdkyně z osobního vozidla značky Škoda Fabia Combi.

Číst dál...

Ježíškova pošta v Bystřici nad Pernštejnem nebude chybět ani letos

vanoceBystřice nad Pernštejnem, městské muzeum a bystřické školy zvou všechny milovníky Vánoc na Bystřické vánoční koledování, Tradiční vánoční zabíjačku na náměstí a na soutěž O nejlepší bystřickou vánočku 2010. A to v sobotu 11. prosince 2010 od 14,00 do 17,00 hod na Masarykovo náměstí do městského muzea.

Číst dál...

REKLAMA