OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Bystřická MŠ Čtyřlístek navštívila po roce silničáře

Arel_Silnic_005Poslední říjnový týden navštívily děti se svými paními učitelkami pracoviště Krajské správy a údržby silnic Vysočiny na ulici Nádražní v Bystřici n Pernštejnem. Na dvoře byla seřazena velká auta, která jsou připravena k údržbě silnic. U aut stáli řidiči, kteří je dětem předvedli ze všech stran a pověděli něco o své práci.

Číst dál...

Mladý život vyhasl při nehodě na Žďársku

iko_CustomTragicky skončil náraz osobního automobilu do stromu u obce Ubušín na Žďársku. Nehoda se stalav neděli krátce před jedenáctou hodinou. Na místo nehody okamžitě vyjeli hasiči. I přes veškerou snahu záchranářů na místě podlehla svým vážným zraněním dvaadvacetiletá spolujezdkyně z osobního vozidla značky Škoda Fabia Combi.

Číst dál...

Ježíškova pošta v Bystřici nad Pernštejnem nebude chybět ani letos

vanoceBystřice nad Pernštejnem, městské muzeum a bystřické školy zvou všechny milovníky Vánoc na Bystřické vánoční koledování, Tradiční vánoční zabíjačku na náměstí a na soutěž O nejlepší bystřickou vánočku 2010. A to v sobotu 11. prosince 2010 od 14,00 do 17,00 hod na Masarykovo náměstí do městského muzea.

Číst dál...

Bystřice n.P. vyhlašuje soutěž o bystřickou vánočku

vanocka2Městské muzeum v Bystřici nad Pernštejnem pořádá v rámci Bystřického vánočního koledování soutěž O nejlepší bystřickou vánočku roku 2010. Soutěže se mohou zúčastnit všichni, jak laici, tak profesionálové z Bystřice i okolí, kteří rádi pečou a chtějí se pochlubit svým výrobkem.

Číst dál...

Bystřická střední škola získala prestižní ocenění

bystricka_ss_maturityPo dlouhé, ale neformální spolupráci s Mendelovou univerzitou v Brně, Institutem celoživotního vzdělávání, byla v září letošního roku podepsána smlouva o spolupráci při zabezpečení individuální řízené pedagogické praxe studentů bakalářského studijního programu. Obdržením STATUTU UNIVERZITNÍ CVIČNÉ ŠKOLY MENDELOVY UNIVERZITY byla završena a oceněna profesionální spolupráce pedagogických pracovníků a celého vedení školy.

Číst dál...

REKLAMA