OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Nadosahu se nocovalo

nadosah_nocovka_1Noc plnou her a zábavy prožili uživatelé nízkoprahového zařízení pro děti a mládež (dále jen NZDM) Nadosah v Bystřici nad Pernštejnem. Z úterý 10. na středu 11. srpna 2010 připravili pracovníci NZDM každoroční „nocovku“, nebo-li nocování v Nadosahu, kterého se zúčastnilo deset nadšených nocležníků.

Číst dál...

Bystřicko - vyhlášený turistický region roku 2010

bystrice_n.pVprostorách Brněnského kulturního centra proběhne od úterý 10. srpna do pátku 17. září 2010 představení turistického regionu BYSTŘICKO, vítěze letošního ročníku soutěže European Destination of Excellence  (EDEN), který probíhal na téma Voda – turistický cíl. Vítěznou destinaci přihlásilo do soutěže Město Bystřice nad Pernštejnem ve spolupráci se sdružením obcí BYSTŘICKO.  Jak Město Bystřice nad Pernštejnem, tak Mikroregion Bystřicko dlouhodobě spolupracují na udržitelném rozvoji cestovního ruchu a na propagaci.

Číst dál...

Bude ve Velkém Meziříčí skatepark?

skateMožná ano. Rozhodně by si to mladí skateboardisté ve městě přáli. A vedení města je nápadu nakloněno. To však nestačí. Takovou investici musí schválit zastupitelstvo města. „Skateboarding se postupem času stal jedním z oblíbených sportů mládeže všude v republice. Chtěli bychom zájemcům o tento sport vyjít vstříc, vystavět park, aby nevyužívali městské lavičky a podobně, protože i na to slýcháme od veřejnosti dost výtek,“ vysvětluje prvotní impuls pro vystavění skateparku Josef Komínek, místostarosta města.

 

Číst dál...

Koupaliště ve Velkém Meziříčí si pro letošní léto připravilo spoustu novinek

koupaliste_vmPro letošní rok město Velké Meziříčí nezvýšilo vstupné na letní koupaliště Palouky. Naopak nově zavedlo možnost hodinového vstupu i zakoupení permanentky. Nově budou i turnikety. „Nápad umístit turnikety vzešel od pana Pálky z lyžařského klubu, který nám nabídl zapůjčení jejich zařízení, které mají umístěno na Fajtově kopci pro lyžaře. Po projednání s vedením města jsme se rozhodli tento způsob vyzkoušet,“ přibližuje původ myšlenky zavedení nového systému Jaroslav Mynář, ředitel Technických služeb.

 

Číst dál...

Nadosah slavil s městem Bystřice

dod1Dne 29. května 2010 oslavovala Bystřice nad Pernštejnem výročí 430 let od povýšení na město, Den dětí a otevření nového náměstí. Oslav se zúčastnil i Nadosah, který spadá pod Oblastní charitu Žďár nad Sázavou. „Na náměstí jsme měli postavený stánek, ve kterém jsme prezentovali náš nízkoprahový klub i centrum prevence, návštěvníci si mohli zahrát stolní fotbálek, pro děti jsme měli připravené puzzle, pexeso s tématikou nízkoprahového zařízení pro děti a mládež, a za odměnu omalovánky a bonbóny,“ okomentoval vedoucí zařízení Bc. Robert Knebl.

 

Číst dál...

REKLAMA