Policie dohlédne na řidiče, chodce i vodáky

Policisté na Vysočině odstartují se začátkem letních prázdnin sérii dopravně bezpečnostních akcí. Kontroly řidičů, cyklistů a chodců budou probíhat nejen na hlavních tazích, ale také na objízdných trasách - především v lokalitách, kde se nacházejí turistické a chatové oblasti.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 25. 6. 2019

Na Žďársku se pohybuje puma, havlíčkobrodské sídliště Výšina se rozroste o další 3 bytovky a Žďár nad Sázavou láká mladé zubaře. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 24. 6. 2019

Nový týden přinese tropické teploty, kraj přispěje na stavbu nového hospice a v dnešních Otaznících se dozvíte, jestli na Karlštejně straší. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 21. 6. 2019

Počasí o víkendu bude proměnlivé, Kraj podpoří mediální výchovu a babičky a dědečci navštěvují děti ve školkách. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

Babičky a dědečci navštěvují děti ve školkách

Školkové babičky a dědečci, to je název jednoho z projektů, který realizuje Kraj Vysočina v rámci podpory pozitivního stárnutí a mezigenerační solidarity. Seniorky a senioři, kteří mají rádi malé děti, mohou navštěvovat vybrané mateřské školy a zapojit se s dětmi do každodenních činností.

Číst dál...

Kraj přispěje na stavbu nového hospice

Kraj Vysočina přislíbil finanční podporu více než 20 milionů korun na výstavbu lůžkového hospice Mezi stromy v Havlíčkově Brodě. Částka odpovídá zhruba jedné třetině předpokládaných nákladů, zbytek by měla pokrýt dotace. Hospic s plánovanou kapacitou dvaceti lůžek by měl být hotový do tří let, tedy v roce 2022.

Číst dál...

VIDEO: Zprávy 20. 6. 2019

Lesní pozemky je kvůli kůrovci třeba kontrolovat pravidelně, nemocnice Třebíč se omlazuje a samosběr jahod je v plném proudu. Více v dnešních zprávách.

Číst dál...

REKLAMA