Proč je dobré mít v kapse Rodinný pas

rodinne_pasy_ctyrlistek_ikonaVážení rodiče, ale hlavně milé děti, dostalo se vám do rukou první číslo nového časopisu Vysočinka. Je to časopis, který bude vycházet zatím dvakrát ročně, ale jestli se nám spolu bude dařit, bude mít časem každé roční období svoje číslo. Vysočinka je rodnou sestrou Rodinky, která vychází v Jihomoravském kraji. Obě periodika jsou zde proto, aby informovala o báječné věci, jakou jsou Rodinné pasy.

Číst dál...

Staňte se součástí celosvětové klimatické akce Hodina Země 2011

hodina_zemeKaždoroční celosvětová událost Hodina Země, kterou pořádá největší světová ochranářská organizace – WWF, se blíží. Už tuto sobotu 26. března se k ní můžete připojit i vy! Ať už jste člověk, firma, vesnice nebo město, zhasněte 26. března 2011 od 20.30 do 21.30 světlo. Může jít o symbolické vypnutí veřejného osvětlení, zhasnutí dominant, osvětlení budovy firmy či o „černou hodinku“ doma.

Číst dál...

VIDEO: Exkluzivním hostem Ranní show Hitrádia Vysočina byla Martina Sáblíková

sablikova_radio_vysocina_ikonaDo čtvrteční ranní show Hitrádia Vysočina zavítala tentokrát zlatá krasobruslařka Martina Sáblíková, s kterou si moderátoři Ondra a Eman povídali nejen o jejích fenomenálních sportovních úspěších, ale třeba i o tom, jak si užívá volno před tréninkovou sezonou. Naše kamera byla opět samozřejmě u toho. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VIDEOZÁZNAM RANNÍ SHOW HITRÁDIA VYSOČINA S MARTINOU SÁBLÍKOVOU!

Číst dál...

Nadace Olgy Havlové startuje soutěž „CO DOKAŽEŠ NA JEDNÉ NOZE TY“

odskaceme_si_to_za_vasSoutěž o nejlepší video s tématikou „CO DOKÁŽEŠ NA JEDNÉ NOZE TY“ v těchto dnech odstartoval Výbor dobré vůle - Nadace Olgy Havlové. Probíhá na webových stránkách kampaně „Odskáčeme si to za vás“ a navazuje na záměr dvou mladých dobrovolníků odskákat Hervis ½ Maraton Praha po jedné noze. Účastníky soutěže čekají velmi atraktivní ceny - skákací boty WORKER Jump, jízda v závodním voze či tandemový let na paraglidingovém křídle.

Číst dál...

Svět slaví 100. Mezinárodní den žen

ruze_srdceZkratka MDŽ většině lidí připomene pompézní socialistické oslavy „svátku všech žen“, k nimž nezbytně patřily karafiáty. Mezinárodní den žen připadající na 8. března se však v mnoha zemích světa slaví i po pádu komunistických režimů, a to již 100 let.

Číst dál...

REKLAMA