OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Jihlavě bude aukční dům Dorotheum vybírat věci do aukcí

jihlava_ikona_01Znalci aukčního domu Dorotheum budou v Jihlavě 2. a 3. listopadu v hotelu Gustav Mahler přijímat předměty do aukcí. Experti zájemcům o prodej poradí, zda je vhodné nabízené předměty zařadit do dražby, sdělila v úterý Mediafaxu Evženie Belanová z mediálního zastoupení aukčního domu.

Číst dál...

VOLBY 2010: Exhejtman Vystrčil jde do Senátu

volby_02Bývalý hejtman Vysočiny Miloš Vystrčil dnes zvítězil ve druhém kole senátních voleb a stane se senátorem za obvod Jihlava. Vystrčil jako kandidát ODS porazil ve druhém kole Vratislava Výborného, který kandidoval za ČSSD. Vystrčil získal ve druhém kole téměř šedesát procent.

Číst dál...

Náhrady za úrazy na chodnících se budou prověřovat

naledi_zraneniJihlava bude obezřetnější při vyplácení náhrad za úrazy na chodnících v majetku města. S platností tzv. chodníkového zákona se počet žádostí o náhradu z obvyklých šesti až osmi případů ročně zvýšil v roce 2010 na 75 případů!

Číst dál...

Odbor sociálních věcí se bude stěhovat 18. a 19. listopadu

jihlava_ikona_01Odbor sociálních věcí jihlavského magistrátu se bude stěhovat. V dosavadním pracovišti v objektu někdejšího okresního úřadu v Tolstého ulici bude do poloviny listopadu, 18. a 19. listopadu se bude stěhovat do budovy ve Vrchlického ulici, která dříve sloužila jako vojenská ubytovna.

Číst dál...

Drakiáda Barvy podzimu se vydařila

draci_nad_skalkou_jihlava01Přestože se nad jihlavským kopcem Skalka v neděli dne 17. října ještě kolem poledne stahovala mračna a foukal silný vítr, od dvou hodin odpoledne se na něm začali scházet první účastníci Drakiády s tématem Barvy podzimu, kterou již popáté organizovalo Informační centrum pro mládež Jihlava ve spolupráci s krajem Vysočina a Automotive Lighting, s. r. o.

Číst dál...

V Jihlavě začne zimní údržba prvního listopadu

silnicariZimní údržba v Jihlavě začne letos 1. listopadu na základě objednávky Magistrátu města Jihlavy - odboru dopravy. Pokud vznikne povětrnostní situace mimo toto období, bude zahájena na pokyn objednavatele pohotovost. Podle předpokladů by zimní údržba měla skončit posledního března příštího roku.

Číst dál...

REKLAMA