OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

BAČKOVSKÝ: Jsem rád, že mým nástupcem je člověk, který stál při budování kraje po mém boku

josef_backovsky_ikoPoslední listopadový den ukončil po dlouhých 31 letech a 90 dnech služební poměr u Policie České republiky plk. Mgr. Josef Bačkovský. Odchází poté, kdy se mu podařilo vybudovat a nastartovat tím správným směrem krajské policejní ředitelství na Vysočině. Odchází ale také v době, kdy před vedením všech policejních útvarů v celé České republice stojí nutnost razantních ekonomických opatření.

Číst dál...

Vánoční strom a výzdoba města už svítí

2010-11-28_rozsviceni_078Za přítomnosti více než jednoho tisíce lidí se včera poprvé rozzářil jihlavský vánoční strom. Jeho rozsvícení odpočítával z pódia primátor Jaroslav Vymazal s podporou deseti dětí a lidmi zaplněného Masarykova náměstí. Na vánočním stromě visí 27 kusů modrých světelných řetězů v celkové délce 540 metrů a 72 svítících i nesvítících vánočních ozdob.

Číst dál...

Hosovský projekt Zelená Ulice začne růst na jaře

Zelena_ulice_Hosov-malyDeveloperská divize akciové společnosti PSJ připravuje pro Jihlavu netradiční projekt bydlení s ekologickým charakterem. V místní části Hosov začne na jaře příštího roku vznikat Zelená Ulice, která bude ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní soukromé bydlení a zároveň se zajímají o udržitelný rozvoj, snižování životních nákladů a o minimalizaci spotřeby neobnovitelných přírodních zdrojů.

Číst dál...

VIDEO: Ukradené vánoční stromky „voní“ po ovcích a zkaženém másle

2010-11-25_repelent_015Stromky v jihlavských parcích jsou v těchto dnech ošetřovány látkou, která v pokojové teplotě nesnesitelně zapáchá. Radnice se tak pokusí snížit počty ukradených stromků, které se každoročně před vánočními svátky ztrácí z jihlavský parků*. PŘINÁŠÍME VÁM REPORTÁŽ O NOVÉM ZPŮSOBU JIHLAVSKÉ RADNICE V BOJI PROTI ZLODĚJŮM VÁNOČNÍCH STROMKŮ!

Číst dál...

REKLAMA