OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vánoční strom a výzdoba města už svítí

2010-11-28_rozsviceni_078Za přítomnosti více než jednoho tisíce lidí se včera poprvé rozzářil jihlavský vánoční strom. Jeho rozsvícení odpočítával z pódia primátor Jaroslav Vymazal s podporou deseti dětí a lidmi zaplněného Masarykova náměstí. Na vánočním stromě visí 27 kusů modrých světelných řetězů v celkové délce 540 metrů a 72 svítících i nesvítících vánočních ozdob.

Číst dál...

Hosovský projekt Zelená Ulice začne růst na jaře

Zelena_ulice_Hosov-malyDeveloperská divize akciové společnosti PSJ připravuje pro Jihlavu netradiční projekt bydlení s ekologickým charakterem. V místní části Hosov začne na jaře příštího roku vznikat Zelená Ulice, která bude ideální volbou pro ty, kteří hledají kvalitní soukromé bydlení a zároveň se zajímají o udržitelný rozvoj, snižování životních nákladů a o minimalizaci spotřeby neobnovitelných přírodních zdrojů.

Číst dál...

VIDEO: Ukradené vánoční stromky „voní“ po ovcích a zkaženém másle

2010-11-25_repelent_015Stromky v jihlavských parcích jsou v těchto dnech ošetřovány látkou, která v pokojové teplotě nesnesitelně zapáchá. Radnice se tak pokusí snížit počty ukradených stromků, které se každoročně před vánočními svátky ztrácí z jihlavský parků*. PŘINÁŠÍME VÁM REPORTÁŽ O NOVÉM ZPŮSOBU JIHLAVSKÉ RADNICE V BOJI PROTI ZLODĚJŮM VÁNOČNÍCH STROMKŮ!

Číst dál...

Jihlavský vánoční strom je na svém místě

vanocni_strom_jihlava_ikoJeště ráno byl nechtěným stromem, který stínil v bytech, už dopoledne se stal jako nový vánoční strom středem zájmu na jihlavském Masarykově náměstí. Patnáctimetrový smrk pichlavý (nazývaný také stříbrný) bude zkrášlovat centrum města až do 7. ledna.

Číst dál...

Z vojenské ubytovny je odbor sociálních věcí

2010-11-23_OSV_004Odbor sociálních věcí jihlavského magistrátu začal působit na nové adrese Vrchlického 16. Do budovy někdejší vojenské ubytovny se všech jednačtyřicet úřednic a úředníků odboru přestěhovalo z původního působiště v Tolstého ulici, které bylo nutné do konce roku 2010 opustit. Budova je novým zázemím také pro městskou policii, která nyní má služebnu v nájmu v nedalekém Domě Zdraví. Do budoucna by zde mohlo mít zázemí osm strážníků. 

Číst dál...

REKLAMA