OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

ROZHOVOR: Olga se vrátila z Evropské dobrovolné služby v Rumunsku

olga1Šestadvacetiletá Olga Láterová z Jihlavy byla v únoru roku 2010 nezaměstnaná a přemýšlela o tom, jak naložit se svým životem dále. Olga se chtěla hlavně naučit anglicky a zjistit, jaký je život v zahraničí. Její kamarádka z Jihlavy vyjela díky občanskému sdružení Hodina H z Pelhřimova na krátkodobou Evropskou dobrovolnou službu programu Mládež v akci ve Španělsku. Tak se i Olga spojila s Hodinou H a pak úspěšně odjela do Rumunska.

Číst dál...

Vánoční stromky ukradené z jihlavských parků a lesů vonět nebudou

kradez_vanocniho_stromkuRok co rok se před vánočními svátky ztrácí z jihlavských parků a lesů stovky malých jehličnatých stromků*. Magistrát města Jihlavy, oddělení správy veřejné zeleně, letos jako prevenci provede na několika desítkách stromů nástřiky reflexním sprayem nebo repelentem – tento prostředek se po přenesení do tepla rozkládá a vydává nepříjemný zápach. 

Číst dál...

VIDEO: Vítěz Austrálie má talent Joe Robinson se chystá na miniturné po Česku

joe_robinsonMládí, nadšení, nevyčerpatelná energie a nepopiratelný talent – to jsou hlavní devízy brilantního mladého kytaristy Joea Robinsona. Vítěz populární soutěže Austrálie má talent, která v současné době probíhá i v České republice, je na svém prvním evropském turné a zavítá i k nám. PODÍVEJTE SE NA VIDEA S FAMŹNÍM MLADÝM KYTARISTOU JOEM ROBINSONEM!

Číst dál...

Hejtman kraje Vysočina uctil “Den válečných veteránů“

jiri_behounekV pátek dopoledne se na Ústředním hřbitově v Jihlavě uskutečnil pietní akt při příležitosti Dne válečných veteránů. Položením věnců u památníku obětem první světové války uctil památku spolu s představiteli regionálních sdružení a svazu veteránů i Jiří Běhounek, hejtman kraje Vysočina.

Číst dál...

Studenti se opět utkali v soutěži Mladý módní tvůrce ČR 2010 v Jihlavě

mlady_modni_tvurceJiří Běhounek, hejtman kraje Vysočina zahájil 11. listopadu ve Sportovní hale SK Jihlava již 14. jihlavský ročník soutěže Mladý módní tvůrce ČR 2010. Studenti odborných učilišť a středních škol z celé České republiky, ale i ze zahraničí soutěžili celkem v osmi kategoriích. Ceny vítězům předala Marie Kružíková, radní kraje Vysočina pro oblast školství.

Číst dál...

VIDEO: Kriminalisté odhalili další varnu pervitinu

policie_Kriminalisté z odboru obecné kriminality Územního odboru Jihlava za asistence členů zásahové jednotky Krajského ředitelství policie kraje Vysočina odhalili další varnu pervitinu v Jihlavě. PODÍVEJTE SE NA POLICEJNÍ ZÁBĚRY PŘÍMO Z VARNY PERVITINU!

Číst dál...

REKLAMA