OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Tomáš Sotorník je nejtěžším fakírem v České republice

nejtezsi_fakir_ikonaNa Den dětí vystoupil na pelhřimovském náměstí mimo jiné i nejtěžší fakír v České republice Tomáš Sotorník. Při svém vystoupení za doprovodu břišních tanečnic a plivače ohně tento ostravský fakír podstoupil řadu nebezpečných čísel. Nechal si na svém břiše například rozbít cihlu kladivem nebo si na něj hodit ostří nožů. Na konci vystoupení potvrdil svůj titul nejtěžšího fakíra v České republice oficiálním zvážením pod vedením Miroslava Marka z agentury Dobrý den. S váhou 138,8 kilogramů bude Tomáš Sotorník zapsán do České knihy rekordů. NA VIDEO Z JEHO VYSTOUPENÍ SE MŮŽETE PODÍVAT UVNITŘ ČLÁNKU.

Číst dál...

ROZHOVOR: Festivalové léto začíná

petr_kolarPořádání letních festivalů je v České republice už dlouho fenoménem. Kromě velkých akcí se ale v poslední době rojí několik menších. Příkladem je hudební událost, pořádaná 18. června, v souvislosti s šesti set padesátiletým výročím města Horní Cerekev. Vystoupí nejen legendy jako Rangers, ale také v současnosti velmi populární rocková a muzikálová hvězda Petr Kolář.

Číst dál...

VIDEO: Virtuóz Svěcený převzal housle z první republiky

sveceni_predani_housli_ikonaV úterý 24. května měl známý český houslový virtuóz Jaroslav Svěcený koncert v kostele sv. Víta v Pelhřimově. Z Pelhřimova si odvezl netradiční dárek. Housle z první republiky, které mu na koncert přinesla jedna z návštěvnic. Virtuóz předá poškozené housle dětem ze základní umělecké školy k rekonstrukci. UVNITŘ ČLÁNKU SE MŮŽETE PODÍVAT NA EXKLUZIVNÍ VIDEO Z PŘEDÁNÍ NETRADIČNÍHO DÁRKU.

Číst dál...

Senioři úspěšně dokončili I. semestr

1.semestr_ikoObčanské sdružení Hodina H z Pelhřimova se stalo na začátku roku 2011 konzultačním střediskem Virtuální univerzity třetího věku. Senioři z Pelhřimova a okolí proto mohli začít studovat a právě v úterý 24. května slavnostně uzavřít studium prvního semestru.

Číst dál...

VIDEO: Kriminalisté obvinili muže ze zločinu pokusu vraždy v Pacově

nuz_utokZe zvlášť závažného zločinu pokusu vraždy obvinili kriminalisté z Odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina dvaačtyřicetiletého muže z Pacova na Pelhřimovsku. V případě prokázání viny mu za ta tento zločin hrozí trest odnětí svobody v trvání dvanácti až dvaceti let.

Číst dál...

TJ Sokol Rynárec Vás zve na otevření Hobbíkovy cyklotrasy

cyklista_stinTJ Sokol Rynárec, ve spolupráci s Cyklo Hobby Rynárec, Vás zve na otevření Hobbíkovy cyklotrasy určené jak pro ostřílené jezdce, tak i pro rodiny s dětmi. Po sportovním odpoledni se můžete těšit na večerní zábavu za doprovodu kapely Blue Band. Více informací se dozvíte uvnitř článku.

 

 

 

 

 

Číst dál...

REKLAMA