OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Nový rekord v žonglování na třímetrové jednokolce

rekord_zongler_21072011V Pelhřimově padl další neobvyklý rekord! Josef Wertheim dokázal na prostranství před vstupem do Muzea rekordův a kuriozit nejen ustálit svůj pohyb a balancovat na extrémně vysoké jednokolce, ale navíc zvládl současně i po dobu 3,74 vteřin žonglovat se třemi půlmetrovými kužely.

Číst dál...

Zapomenutá kaple ožije poutníky

anna_kaple_ikonaKdyž před několika lety vznikl seznam 70 nejohroženějších církevních památek v republice, měl v něm kraj Vysočina dva zástupce. Nevratně poškozenou kapli sv. Kříže u Herálce u Humpolce a kapli sv. Anny u Pelhřimova. Osud zapomenuté kaple sv. Anny se od roku 2007 snaží změnit malá skupinka dobrovolníků z občanského sdružení Zelené srdce. Za čtyři roky se jim podařilo vyčistit od suti vnitřek kaple, od náletových dřevin její okolí a zahájit první záchranné práce na vlastní kapli.

Číst dál...

Lupič byl dopaden během několika minut

benzinka_ikoV pondělí 18. července krátce před 23 hodinou bylo na linku 158 oznámeno, že na BČS v Humpolci došlo k loupežnému přepadení obsluhy. Čerpací stanice byla v té době otevřena pro veřejnost.

Číst dál...

Projděte se ke Křemešnickým studánkám

studanka_kremesnik_ikonaV letních vedrech představují studánky při procházkách a výletech lákavé občerstvení. V podvečer 21. července 2011 jich můžete navštívit hned několik a dozvědět se přitom o nich mnoho zajímavého. Sdružení Zelené srdce vás zve na letní procházku kolem Křemešnických studánek v okolí Křemešníku u Pelhřimova.

Číst dál...

VIDEO: Česká e-kniha rekordů byla pokřtěna 10 sekerami

vrhac_nozu_ikoVrhač nožů František Olbort, který v listopadu 2009 pokřtil Českou knihu rekordů obsekáním 20 noži,  dokázal v pátek v rámci křtu elektronické verze České knihy rekordů obsekat svoji manželku Ladu 10 sekerami, přičemž házel ze vzdálenosti 410 cm a nejbližší ze seker se zasekla pouhých 20 cm od manželčina těla. ZAŽIJTE DÍKY EXKLUZIVNÍMU VIDEU POCITY ČLOVĚKA, KTERÝ STOJÍ TVÁŘÍ V TVÁŘ VRHAČI NOŽŮ!

Číst dál...

U obce Čáslavsko havarovala cisterna s mlékem

madeta_nakladak_nehoda_ikonaVe čtvrtek 14. července 2011 v 18:11 hod přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o dopravní nehodě cisterny na komunikaci u obce Čáslavsko. K nehodě vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Pacov společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z obce Čechtice.

Číst dál...

FOTO: V Počátkách shořela pergola, škoda se vyšplhala na téměř devadesát tisíc korun

pozar_pergoly_pocatky_15072011_5Ve čtrvtek krátce po páté hodině odpoledne přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru zahradní pergoly na ulici Rudé armády v Počátkách. Na místo události byly vyslány tři jednotky hasičů. Požár se stihl z pergoly ještě rozšířit na vedle stojící stodolu. Na likvidaci požáru bylo nasazeno několik vodních proudů.

Číst dál...

REKLAMA