OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

FOTO: Čokoládová hodina byla letos opravdu sladká

ch2011-1Čokoládová hodina aneb Sladká Vysočina se velmi vydařila. Ve čtvrtek 3. února 2011 bylo předsálí KD Máj v Pelhřimově opravdu zaplněno. Občanské sdružení Hodina H z Pelhřimova letos celou akci připravilo společně se společností e.on a LUKI3.

Číst dál...

V Lukavci otevřeli nové centrum sociálních služeb

nove_centrum_lukavecPo roce a půl intenzivních stavebních prací vznikl v Lukavci komplex sociálních služeb. Projekt byl podpořen a spolufinancován Evropskou unií prostřednictvím Regionálního operačního programu NUTS II Jihovýchod. Celkové náklady projektu činí 19,5 mil. Kč, z nichž 92,5 %, tedy téměř 18 mil. Kč, bylo pokryto z evropské dotace.Provoz objektu zajišťuje příspěvková organizace městyse Lukavec - Centrum sociálních služeb LADA Lukavec.

Číst dál...

Čokoládová hodina aneb Sladká Vysočina se blíží

cokoladova_fontanaČokoláda patří mezi jednu z mála věcí, kterou mají rádi opravdu všichni. Občanské sdružení Hodina H z Pelhřimova připravilo neodolatelnou záležitost již podruhé. Letošní Čokoládová hodina nese podtitul Sladká Vysočina a koná se ve čtvrtek 3. 2. 2011 od 15 do 18 hodin v KD Máj v Pelhřimově.

Číst dál...

Sníh znovu pokryl silnice Vysočiny

nehoda_ikonaNámraza a sníh působily komplikace řidičům po celé Vysočině. Od pátku museli policisté v našem kraji řešit velkou řádku dopravních nehod. Jen na Pelhřimovsku evidují tři dopravní nehody. Ty se naštěstí obešly bez zranění osob. Celková škoda nehod byla vyčíslena na téměř sto tisíc korun.

Číst dál...

„Život dospěláků“ okusila mezinárodní skupina v Pelhřimově

hodina_hObčanské sdružení Hodina H pořádalo v Pelhřimově výměnu mládeže „Život dospěláků“. Výměna se konala od 7. do 15. ledna a byla podpořena programem Mládež v akci. Pelhřimov navštívily skupiny 5 mládežníků od 13 do 17 let s jedním vedoucím z Estonska, Španělska a Švédska. Celý týden se všichni věnovali tématu „Život dospěláků“.

Číst dál...

REKLAMA