OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Do pelhřimovského Muzea rekordů a kuriozit přijel nejdelší vlak

vlak_nejdelsi_modelVlaková souprava naložená 322 automobily přijela na vlakové nádraží do Pelhřimova. Pokud by se jednalo o skutečný vlak, měřila by tato souprava bezmála jeden kilometr (cca 945 m). Naštěstí se jednalo "pouze" o nejdelší model vlaku vyrobený v poměru 1:45 panem Emilem Urbánkem z Moravské Nové Vsi. Rekordní vlak je sestaven ze 45 vagónů a jeho celková délka je 20 metrů a 82 centimetrů.

Číst dál...

VIDEO: Kamenice nad Lipou ožila šestým ročníkem Hračkobraní

hrackobrani_logoV červenci je již tradičně Kamenice nad Lipou městem hraček. Od středy 13. do neděle 17. července hostí zámecké prostory celorepublikový festival hraček z přírodního materiálu. Šestý ročník HRAČKOBRANÍ nabídne svým návštěvníkům řadu prodejních stánků, několik výrobních dílem a mimo jiné i výstavu hraček inspirovaných čínským horoskopem.

Číst dál...

VIDEO: Na Hockey Talent Academy camp v Pelhřimově zavítal i hráč NHL Michal Rozsíval

hockey_talent_academyZačínající malí hokejisté měli o víkendu v Pelhřimově skvělou příležitost, jak vylepšit svou techniku bruslení a celkově se zlepšit pod taktovkou těch nejlepších trenérů z Hockey Talent Academy. Hostem HTA SKATING campu byl opět dlouholetý hráč NHL a český reprezentant Michal Rozsíval - Phoenix Coyotes, který se přijel do Pelhřimova podívat na svého syna Daniela, který se druhého bruslařského campu zúčastnil. PŘINÁŠÍME VÁM EXKLUZIVNÍHO ROZHOVOR SE ZAKLADATELEM A HLAVNÍM TRENÉREM HOCKEY TALENT ACADEMY JAROMÍREM PYTLÍKEM A HRÁČEM NHL MICHALEM ROZSÍVALEM!

Číst dál...

Projekt Take it v Litvě navštívili také studenti z Vysočiny

ti2Občanské sdružení Hodina H vyslalo další skupinu z České republiky na mezinárodní výměnu mládeže v rámci programu Mládež v akci. Náhodou šlo opět o Litvu a město Rokiškiš. Rokiškiš se nachází nedaleko lotyšských hranic a obyvatelstvo tvoří 14 tisíc místních občanů. Projekt nesl název Take it.

Číst dál...

Na koncertě Jaroslava Svěceného v Želivě se očekává rekordní návštěvnost

zeliv_klasterUž tuto sobotu 9. července uslyší Kostel Narození Panny Marie v Želivě nejlepší houslové a varhanní kombinace v podání světového houslového virtuosa Jaroslava Svěcenného a vynikajícího varhaníka Josefa Popelky. Vstupenky na koncert rychle mizí. Podle vyjádření pořadatelů půjde o vrcholné vystoupení druhého ročníku kulturního festivalu.

Číst dál...

VIDEO: Přebor Čech ovládl minulý víkend Pelhřimov

minigolf_pelhrimovO víkendu 25. a 26. června proběhl v Děkanské zahradě v Pelhřimově přebor Čech v minigolfu. Turnaje se zúčastnilo sedmdesát hráčů z oblasti Čech s druhou a vyšší výkonnostní třídou. Vzhledem ke kvalitnímu hráčskému obsazení a vysokým standardům drah se očekávalo pokoření stávajících rekordů hřiště, čehož také bylo nakonec dosaženo. PODÍVEJTE SE NA ATMOSFÉRU PELHŘIMOVSKÉHO PŘEBORU ČECH!

Číst dál...

Kraj předal nové výjezdové stanoviště ZZS v Kamenici nad Lipou

zachranka_02Zdravotnická záchranná služba kraje Vysočina zanese do své mapy nové výjezdové stanoviště. Novostavba v Kamenici nad Lipou má zajistit neodkladnou přednemocniční lékařskou péči pro jihozápadní část kraje Vysočina. Nové stanoviště za téměř 12,5 milionů korun vyrostlo na jižním okraji průmyslové zóny v Masarykově ulici za deset měsíců.

Číst dál...

VIDEO: Anonym hrozil pelhřimovskému Penny Marketu bombou

policejni_paskaChvíle strachu zažili ve čtvrtek v podvečer zaměstnanci a nakupující Penny Marketu v Nádražní ulici v Pelhřimově. Krátce před půl šestou zavoval na linku 158 anonym, který nahlásil, že je v Penny Marketu bomba. Na místo okamžitě vyrazili policejní jednotky, hasiči i psovodi se psy. Evakuováno muselo být na 70 osob. Po více než dvouhodinovém pátrání byla akce ukončena s negativním výsledkem. Anonymnímu "vtipálkovi" nyní hrozí až pět let za mřížemi. VÍCE PROZRADILA MLUVČÍ PELHŘIMOVSKÉ POLICIE HANA KOTKOVÁ!

Číst dál...

REKLAMA