OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Třebíč chystá jarmark bio, eko a regionálních výrobků

trhy bramboryV dnešní moderní a přetechnizované době veřejnost stále více vyhledává nákupy čerstvých produktů od místních farmářů. Proto po celé republice zažívají velký boom farmářské trhy. V Třebíči zatím nefungují, nicméně svoji tradici má dnes již 3. JARMARK BIO, EKO A VÝROBKŮ S OZNAČENÍM VYSOČINA REGIONÁLNÍ PRODUKT. Letos se koná ve čtvrtek 15. září od 8,30 do 15,30 na Karlově náměstí. Touto akcí se Třebíč aktivně zapojuje do kampaně ZÁŘÍ - měsíc biopotravin vyhlašované ministerstvem životního prostředí.

Číst dál...

VÝZVA POLICISTŮ: Neznáte muže na snímku?

19082011337Třebíčští policisté pátrají po pachateli krádeže, ke které došlo v budově České pošty v Třebíči.  Neznámý pachatel v pátek 19. srpna v době od 10:00 hodin do 10:05 hodin v Třebíči na ulici Smila Osovského v budově České pošty 1 v přízemí budovy vytrhl ženě z ruky kabelku. Žena měla v kabelce v peněžence uloženou finanční hotovost 12 000 korun, kartu zdravotní pojišťovny, osobní doklady, dioptrické brýle a svazek klíčů od bytu.

Číst dál...

Ve skateparku v Moravských Budějovicích bude Alcohol Free Party

skate 002Poslední prázdninový den mohou mladí lidé v Moravských Budějovicích zajít na netradiční akci nazvanou Alcohol Free Party. Návštěvníci skateparku se mohou těšit na bike a skate exhibice, street art a stolní fotbálek. K dispozici bude krytá hudební scéna s nealkoholickým barem, bezpečným pro nezletilé a abstinenty.

Číst dál...

REKLAMA