OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Den otevřených dveří ve společnosti ZDAR nabídl i svezení historickými vozidly

Žďárská společnost ZDAR poskytující služby v oblasti dopravy v sobotu uspořádala den otevřených dveří s bohatým kulturním programem a ukázkou historické techniky, kterou si návštěvníci mohli vyzkoušet. Pozvání přijal i ministr dopravy Antonín Prachař. Součástí akce bylo otevření další plnicí stanice CNG, provozované v areálu společnosti ZDAR společností E.ON.

Číst dál...

Cyklista utrpěl po střetu těžké zranění

Policisté z dopravního inspektorátu Žďár nad Sázavou vyjížděli v sobotu odpoledne vyšetřovat okolnosti střetu osobního vozidla a cyklisty. Oznámení o nehodě přijali deset minut po půl čtvrté. K nehodě došlo na silnici II/360 mezi obcemi Pikárec a Křižanov. Jednadvacetiletý řidič osobního vozidla BMW z dosud nezjištěných příčin po projetí zatáčky přejel s vozidlem do protisměru, kde se střetl s protijedoucím cyklistou.

Číst dál...

U Oslavičky se srazilo auto s motorkou

Jednotka profesionálních hasičů ze stanice Velké Meziříčí zasahovala ve čtvrtek před sedmou hodinou v podvečer u dopravní nehody osobního vozidla a motocyklu na komunikaci u obce Oslavička. Při nehodě se zranili dva lidé a skončili v péči zdravotníků.

Číst dál...

Policisté pátrají po pohřešované dívce

Policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při pátrání po pohřešované nezletilé dívce. Dívka byla naposledy spatřena 12. srpna kolem 12:20 hodin v obci Vysoké, jak jde pěšky po silnici směrem ke Žďáru nad Sázavou. Do současné doby o sobě nepodala žádnou zprávu a není známo místo jejího pobytu.

Číst dál...

REKLAMA