OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Na Vysočině zemřela nejstarší Češka

svickaNejstarší obyvatelka České republiky, Františka Kožnarová, zemřela v úterý ve věku 107 let v domově důchodců ve Velké Bíteši na Žďársku. Agentuře Mediafax to ve středu potvrdila sociální pracovnice domova Eva Dosadilová. PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ O FRANTIŠCE KOŽNAROVÉ!

Číst dál...

Tři králové přinesli již po jedenácté neuvěřitelný dar

P1060943ATříkrálová sbírka roku 2011 byla úspěšně ukončena. Na počátku sbírky bylo mezi koledníky vydáno 369 kasiček, které byly postupně rozpečetěny a za účasti zástupců příslušných městských a obecních úřadů a Oblastní charity Žďár byl jejich obsah postupně spočítán a předán na účet Tříkrálové sbírky.

Číst dál...

Sbírka Třech králů v pátek skončila

eiceTříkrálová sbírka letošního roku dnešním dnem skončila. Všech 370 kasiček je v současné době postupně rozpečeťováno a za dohledu představitelů jednotlivých měst a obcí jsou výtěžky předávány na centrální účet Charity Česká republika, kde budou následně rozděleny dle variabilních symbolů příslušným charitám. Z toho důvodu není ještě v současné době známa celková částka, kterou zhruba 1 400 koledníků na území žďárského okresu vykoledovalo.

Číst dál...

REKLAMA