OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

TRAGÉDIE: Matka nechala dítě bez dorozu, to se UTOPILO VE VANĚ!

policie_znakTragédie otřásla Novým Městem na Moravě. Ve vaně se utopil teprve dvouletý chlapeček. Případ vyšetřují kriminalisté. Za jeho smrt může podle všeho matka, která dítě nechala bez dozoru. Ženě teď hrozí až deset let za mřížemi. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE REPORTÁŽ K PŘÍPADU!

Číst dál...

FOTO: V hořícím neobydleném domě našli hasiči lidské tělo

P1000005V úterý 12. dubna 2011 před třetí hodinou odpoledne přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru domu ve Svratce v lokalitě Česká Cikánka. K požáru ihned vyjely čtyři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

Číst dál...

Hasiči zachránili pejsky z betonové pasti

zachrana_psu_zdarsko_2Šťastně dopadla záchrana dvou malých psů v obci Rozsochy na Žďársku. Ti se v pondělí večer dostali do opravdu svízelné situace. Nešťastnou náhodou se ocitli v betonové nádrži, ze které se vlastními silami nedokázali dostat ven.

Číst dál...

Nízkoprah Wellmez byl slavnostně otevřen

breakdance_wellmezNové velkomeziříčské nízkoprahové zařízení pro děti a mládež Wellmez, které je svým posláním v regionu Velkého Meziříčí ojedinělé, bylo v pátek 8. dubna 2011 slavnostně otevřeno. 

Číst dál...

Masožravé rotsliny u Křižánek někdo ukradl

masozravka-dusanOsm rostlinek masožravé rostliny špirlice nachové, kterou kdosi loni vysadil na mokřadu u Křižánek na Žďársku, zničil neznámý pachatel. Ten rostlinky vyrýpal dřív, než se o ně stačili postarat správci CHKO Žďárské vrchy, informovala v pondělí Pavlína Bukáčková ze správy CHKO.

Číst dál...

Grant odměňování trenérů mládeže

bystrice_nad_pernstejnemV minulém roce provedlo město Bystřice nad Pernštejnem průzkum, kolik mládežnických oddílů se účastní dlouhodobých soutěží. Výsledek byl velmi smutný, neboť dlouhodobých soutěží se účastní pouze několik málo oddílů. Bohužel i stát se chová ke sportu velmi macešsky, neboť objem financí ze státního rozpočtu určených na sport klesl za 10 let z 0,65 na 0,2 %. O široce publikovaných problémem Sazky a jejím přispívání nepřispívání na sport snad nemá cenu vůbec mluvit.

Číst dál...

REKLAMA