Moravská vodárenská vs. VaK Zlín: Smlouva o prodeji je podle soudu platná

Rozhodnutí rozhodčího soudu, zahájeného loni žalobou Moravské vodárenské vůči společnosti VaK Zlín, označilo smlouvu o prodeji části podniku ze dne 30. 4. 2004 mezi VaK Zlín a nynější Moravskou vodárenskou za platnou. Rozhodčí soud také určil, že Moravská vodárenská není povinna vydat VaKu Zlín část podniku prodanou na základě zmíněné smlouvy.

Číst dál...

Tvoříme Zlín! Zlíňané si sami odhlasují, který z jejich nápadů se bude realizovat

Spolurozhodovat o rozdělení pěti milionů korun a navrhovat vlastní menší projekty k realizaci. Taková možnost se nyní otevírá obyvatelům Zlína díky takzvanému participativnímu rozpočtu a s ním spojeným projektem s názvem „Tvoříme Zlín“.  Jedná se o další z již fungujících zapojení veřejnosti do rozhodování o věcech veřejných.

Číst dál...

VaK Zlín rozšiřuje komunikaci se svými zákazníky

Pro rychlou dostupnost informací připojily Vodovody a kanalizace Zlín (VaK Zlín) své webové stránky na centrální dispečink, takže v okamžiku, kdy je havárie vody zaevidována, objeví se na stránkách v modrém rámečku. Informoval o tom předseda představenstva VaK Zlín Svatopluk Březík.

Číst dál...

Hlášení rozhlasu si mohou Zlíňané nechat zaslat i do e-mailu

Hlášení rozhlasu je především v místních částech stále nepostradatelnou formou způsobu informování občanů. Město Zlín nyní zavádí zkušební novinku, pilotní projekt, v jehož rámci je možné si nechat zasílat hlášení místního rozhlasu na svůj e-mail a následně si toto hlášení spustit na svém počítači, tabletu či mobilu.

Číst dál...

REKLAMA