Zákaz vstupu do lesů kvůli polomu byl prodloužen

Kvůli odstraňování škod po podzimní vichřici byl původně do konce ledna zakázán vstup do vybraných lesních porostů nad Zlínem, především nad Malenovicemi a v okolí Tlusté hory. S ohledem na bezpečnost a zdraví občanů i probíhající práce byl zákaz vstupu prodloužen do 31. března 2018.

Číst dál...

Cyklostezky. I letos se budou stavět

I v letošním roce je v plánu vybudovat na území města Zlína hned několik úseků cyklostezek. Jeden z nejdůležitějších o délce 4,25 kilometru bude součástí páteřní cyklostezky podél Dřevnice, a to na trase Příluky – Lužkovice – Klečůvka.

Číst dál...

Oslavit vysvědčení v zoo se vyplatí

Při příležitosti pololetního vysvědčení nabízí zlínská zoo oblíbenou akci. Každý žák základní nebo střední školy, který předloží letošní pololetní vysvědčení v pokladně zoo, bude mít ve dnech 2. až 4. února 2018 (tzn. v pátek, v sobotu a v neděli) zajištěn volný vstup do zoo. Navíc získá hezký dárek.

Číst dál...

Přes Bohuslavice u Zlína už se jezdí bez dopravních omezení

Poměrně ostře sledovaná stavba silničářů skončila v Bohuslavicích u Zlína. Stavební firma tam od začátku letošního července rekonstruovala komplikovanou křižovatku. Dílo v hodnotě 8,5 milionu korun je již hotovo a motoristé mohou projíždět Bohuslavicemi bezpečněji a bez zdržení.

Číst dál...

Zlínský nadjezd se zařadil mezi dokončené stavby

Přestože měla rekonstrukce silničního nadjezdu ve Zlíně v Gahurově ulici definitivně skončit až v roce 2018, po stavební stránce už je tato velká investiční akce hotova. Stavební náklady zde dosáhly částky 52,6 milionu korun.

Číst dál...

REKLAMA