OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Digitalizované kino Pasáž v Třebíči láme rekordy v tržbách

kino filmTřebíčské kino Pasáž, znovuotevřené po instalaci digitální promítací techniky, láme rekordy v  návštěvnosti a tržbách. Za šest dní provozu (11. - 16. 8.),  proběhlo 18 představení, s celkovou návštěvou 2 354 diváků. Tržba ze vstupného dosáhla částky 342 483,- Kč.

Číst dál...

Velmistr řádu Ozubeného kola pořezal dětského vychovatele

nuz_utokV pátek 12. srpna krátce po jedenácté hodině večerní přijali strážníci oznámení, že před budovou Domu dětí a mládeže v parku na Hrádku došlo k napadení osoby, která utrpěla zranění. Na místo byly vyslány hlídky Městské police Třebíč. "Po příjezdu strážníků k místu napadení byl viděn utíkající muž a za ním dva další muži, kteří se ho snažili dostihnout a chytit z důvodu napadení jejich přítele," sdělila Nikol Tesařová, mluvčí Městské policie Třebíč. Jednalo se o velmistra náboženského řádu Ozubeného kola, který napadl po pátečním pochodu tohoto řádu.

Číst dál...

Unikátní výstava obrazů je v Třebíči k vidění posledních čtrnáct dní

vystavaNa zhlédnutí historicky jedinečné výstavy třebíčských obrazů mají lidé už jen dva týdny. V Malovaném domě je otevřena do neděle 28. srpna.  Výstava s názvem „Podoby Třebíče“ je reprezentativní kolekcí výtvarných děl s tematikou města. Vystavené kusy pocházejí z období od první poloviny 19. století do 60. let 20. století. Mezi renomovanými autory figurují například jména Viktor Nikodem, Roman Havelka, Vincenc Dlouhý, Imrich Plekanec nebo Carl Pekárek.

Číst dál...

Na Vysočině se objevili nepoctiví prodejci oken

vymena_okenStále více lidí z Vysočiny se v posledních týdnech setkalo s nekalými praktikami některých obchodníků s okny. Ty jim dodají levná okna do jejich stavby, ale když chtějí zákazníci okna seřídit nebo upravit, musí si lidé připlatit vysoké částky. I tak mnozí zákazníci nemusí mít nakonec okna seřízená a obrací se na jiné firmy. Ty se rozhodly na tyto prakticky nepostižitelné praktiky veřejně upozornit.

Číst dál...

REKLAMA