OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Muž se zranil při frézování siláže, je ve vážném stavu

zachrankaVážná zranění utrpěl muž při práci v silážním žlabu v Zemědělském družstvu v Ocmanicích na Třebíčsku. "V odpoledních hodinách ve čtvrtek 11. srpna prováděl osmapadesátiletý pracovník frézování siláže. Při naplnění vozu došlo k samovolnému uvolnění horní hrany siláže a následnému sesuvu na poškozeného," sdělila mluvčí třebíčské policie Marcela Lavická. 

Číst dál...

VIDEO: Lupič s nožem v ruce přepadl benzinku v Třebíči

FOTO_pachatel_2_upravaPolicisté ze Služby kriminální policie a vyšetřování pátrají po pachateli loupežného přepadení benzínové čerpací stanice. Dne 9. srpna ve 22.35 hodin došlo k loupežnému přepadení benzínové čerpací stanice v Třebíči v ulici Hrotovická. PODÍVEJTE SE NA ZÁBĚRY PŘÍMO Z PŘEPADENÍ BENZINKY!

Číst dál...

Archeologové objevili na Zámku v Třebíči pohřebiště ze 13. století

kosterni_pozustatkyNa zámku v Třebíči, který prochází od letošního března kompletní rekonstrukcí, odkryli dělníci na místě budoucího výtahu pro zdravotně a tělesně postižené osoby bývalé pohřebiště. Podle archeologa Milana Vokáče jde o doklad pohřbívání benediktinských mnichů v areálu kláštera z období 13. až 15. století. "V prostorách bývalého kláštera čeká na odhalení budoucími výzkumy zřejmě až několik desítek dalších hrobů," uvádí Vokáč.

Číst dál...

REKLAMA