OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Charita na Žďársku obdaruje veřejnost

charita zdarJiž tradičně se v období kolem svátku sv. Vincence z Pauly – zakladatele charitního díla (t.j. 27.9.) koná kampaň s názvem DEN CHARITY. Letos se termín oslav soustředí na středu 26. září. V tento den Charita s radostí obdaruje veřejnost. Lidé na ulicích se tentokrát nesetkají se třemi králi s kasičkami, ale s uživateli služeb, pracovníky nebo dobrovolníky.

Číst dál...

Ze zločinu vraždy dítěte byla obviněna jeho matka

policie detailKrajští kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina od čtvrtečního večera prověřovali okolností úmrtí tříletého chlapečka v obci Herálec na Žďársku. Dítě bylo nalezeno bez známek života v domku, kde rodina bydlí. 

Číst dál...

Hody ve Velké Bíteši se nesly v duchu návštěv významných osobností

bitesske hody ikonaO uplynulém víkendu Velká Bíteš přilákala tisíce návštěvníků jedné z největších folklorní akcí na Vysočině. Místní hody obohatily svou návštěvou předsedkyně poslanecké sněmovny Miroslava Němcová a europoslankyně a Evropanka roku Zuzana Roithová. „Na lidech v Bíteši je vidět entuziasmus a mám radost, že zde společenský život tak kvete,“ říká Roithová. 

Číst dál...

Festival Doteky Afriky rozezní strhující rytmy v Novém Městě na Moravě

festival doteky afriky ikonaFestival Doteky Afriky zůstává na Vysočině, přestože o jeho uspořádání projevily zájem města z jiných krajů v ČR. Dne 4. srpna 2012 bude jeho dějištěm poprvé Nové Město na Moravě, které se stalo zároveň jedním z hlavních partnerů této akce. Jako hlavní host se na festivalu představí uznávaná a několikrát mezinárodně oceněná skupina PERCUSSION MANIA z Burkiny Faso, která přijede z Rakouska.

Číst dál...

Bystřické léto pokračuje

BL2012-ikonaPrvní akce Bystřického léta (Pelíšek fest, dopoledne s dechovkou, Divadlo na náměstí – ochotníci z Víru) máme zdárně za sebou a na další, neméně zajímavé se můžeme těšit. 

Číst dál...

Centrum prevence Ponorka úspěšně uzavřelo další školní rok

 

kulaty stul nizkov ikonaPonorka – centrum prevence (dále jen cp) úspěšně zakončila další školní rok svého působení na poli primární prevence. I tento školní rok probíhal v rámci spolupráce se  stálými, ale i novými zájemci o programy primární prevence. Centrum prevence realizovalo programy celkem na třinácti základních školách a na jednom domovu mládeže. 

Číst dál...

Řidič na Vysočině usnul za volantem a havaroval

 

auto ridicChvilkový spánek byl příčinou nehody, která se stala v neděli kolem 17. hodiny nedaleko obce Zhoř. Dvaatřicetiletý řidič vozu Opel Astra za volantem usnul a havaroval do příkopu, sdělila v pondělí agentuře Mediafax mluvčí policie Jana Kroutilová.

Číst dál...

REKLAMA