OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Cizinec se svým vozidlem „vyletěl“ z dálnice

nehoda d1_10102011_ikonaPolicisté z Dálničního oddělení ve Velkém Beranově vyšetřují příčiny dopravní nehody, ke které došlo v pondělí 10. října deset minut po půl sedmé ráno na 139. kilometru dálnice D1 ve směru jízdy na Brno v katastru obce Kochánov na Žďársku. 

Číst dál...

Město Bystřice nad Pernštejnem pořádá Festival vzdělávání

 

studenti prednaska_01Dne 21. října tohoto roku proběhne první ročník Festivalu vzdělávání. Školství a vzdělávací systém v současnosti prochází velkými změnami a zkouškami. Státní maturity, nezájem o technické obory, nedostatek studentů, zdražování studia jsou pouze některými problémy, které řeší mnoho žáků a také jejich rodičů. Naše město chce aktivně pracovat ve prospěch mladé generace, pomoci s rozhodováním rodičů a nabídnout dostupný způsob vzdělávání v našem regionu.

Číst dál...

Začala oprava dálničního mostu ve Velkém Meziříčí, provoz zde bude výrazně omezen

vel.mez dalnicni_most_1Od soboty 10. září 2011 začaly práce související s opravou jedné poloviny dálničního mostu ve Velkém Meziříčí. V termínu od 10. září do 6. listopadu se bude polovina dálničního mostu nad Velkým Meziříčím opravovat a provoz zde kvůli tomu bude výrazně omezen. Bude uzavřená levá polovina mostu ve směru od Brna na Prahu. Provoz bude převeden do pravé poloviny mostu, kde se plánuje využití systému 2+1 jízdní pruhy.

Číst dál...

Auto narazilo do koňského povozu, opilý vozka skončil v nemocnici

DN-Krizanky-Milovy-povoz-VW-24-8-11 Ve středu 24. srpna 2011 krátce před devátou hodinou večer se mezi obcemi Milovy a Křižánky stala kuriózní nehoda. Za snížené viditelnosti v mlze se před řidičem Volkswagenu Passat náhle objevil neosvětlený povoz tažený koněm, kterému se nestačil vyhnout, ani za ním zastavit a do spřežení narazil. Při střetu byl lehce zraněn pětadvacetiletý vozka, který byl vozidlem rychlé lékařské pomoci převezen do nemocnice, kde byl hospitalizován.

Číst dál...

V novém Pavilonu interních oborů Nemocnice Nové Město na Moravě se začíná opět léčit

nemocnice nove_mesto_na_moravePoslední tři roky byly v areálu novoměstské nemocnice ve znamení čilého stavebního ruchu. Od roku 2008 se zde rekonstruoval za částečného provozu celý pavilon interních oborů. V průběhu tří let vyrostla moderní budova s novým rehabilitačním bazénem, která začne plně sloužit pacientům v září letošního roku. Investorem stavby je Kraj Vysočina, rekonstrukce Pavilonu interních oborů přišla celkem na téměř 432 milionů korun, více než 30 % pokryje dotace z Regionálního operačního programu Jihovýchod.

Číst dál...

REKLAMA