OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Opilý řidič autem narazil do zaparkovaného vozidla

alkohol za_volantemV sobotu 15. října jel po desáté hodině dopoledne dvaadvacetiletý řidič vozidla Audi A6 po ulici 1. máje ve Žďáru nad Sázavou. Na přímém úseku silnice vyjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do zde zaparkovaného přívěsného vozíku za vozidlem Citroen Jumper. Dále automobilem narazil i do vozidla Citroen, které bylo nárazem odhozeno vpřed a narazilo do vzrostlého stromu.

Číst dál...

Cizinec se svým vozidlem „vyletěl“ z dálnice

nehoda d1_10102011_ikonaPolicisté z Dálničního oddělení ve Velkém Beranově vyšetřují příčiny dopravní nehody, ke které došlo v pondělí 10. října deset minut po půl sedmé ráno na 139. kilometru dálnice D1 ve směru jízdy na Brno v katastru obce Kochánov na Žďársku. 

Číst dál...

Město Bystřice nad Pernštejnem pořádá Festival vzdělávání

 

studenti prednaska_01Dne 21. října tohoto roku proběhne první ročník Festivalu vzdělávání. Školství a vzdělávací systém v současnosti prochází velkými změnami a zkouškami. Státní maturity, nezájem o technické obory, nedostatek studentů, zdražování studia jsou pouze některými problémy, které řeší mnoho žáků a také jejich rodičů. Naše město chce aktivně pracovat ve prospěch mladé generace, pomoci s rozhodováním rodičů a nabídnout dostupný způsob vzdělávání v našem regionu.

Číst dál...

Začala oprava dálničního mostu ve Velkém Meziříčí, provoz zde bude výrazně omezen

vel.mez dalnicni_most_1Od soboty 10. září 2011 začaly práce související s opravou jedné poloviny dálničního mostu ve Velkém Meziříčí. V termínu od 10. září do 6. listopadu se bude polovina dálničního mostu nad Velkým Meziříčím opravovat a provoz zde kvůli tomu bude výrazně omezen. Bude uzavřená levá polovina mostu ve směru od Brna na Prahu. Provoz bude převeden do pravé poloviny mostu, kde se plánuje využití systému 2+1 jízdní pruhy.

Číst dál...

Auto narazilo do koňského povozu, opilý vozka skončil v nemocnici

DN-Krizanky-Milovy-povoz-VW-24-8-11 Ve středu 24. srpna 2011 krátce před devátou hodinou večer se mezi obcemi Milovy a Křižánky stala kuriózní nehoda. Za snížené viditelnosti v mlze se před řidičem Volkswagenu Passat náhle objevil neosvětlený povoz tažený koněm, kterému se nestačil vyhnout, ani za ním zastavit a do spřežení narazil. Při střetu byl lehce zraněn pětadvacetiletý vozka, který byl vozidlem rychlé lékařské pomoci převezen do nemocnice, kde byl hospitalizován.

Číst dál...

REKLAMA