OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Dva Poláci půjdou za vraždu spolubydlícího na 18 let do vězení

soud rukaV případu vraždy spolubydlícího na ubytovně pro dělníky ve Velkém Meziříčí padl dnes rozsudek. Krajský soud v Brně uznal vinnými oba Poláky Marka Budniaka a Jacka Gontowskiho, ti si oba za vraždu svého spolubydlícího odpykají 18 let za mřížemi. Soud vrahům uložil také vyhoštění z České republiky na dobu neurčitou.

Číst dál...

VIDEO: Slavnosti medu ovládnou Nové Město na Moravě

vcelaratislavovo náměstí v Novém Městě na Moravě zažije již tradiční Novoměstské slavnosti medu aneb sladké ukončení léta. Různé druhy medu, medoviny, perníčky, výrobky vosku, ale třeba i medové pivo, to vše čeká na návštěvníky Nového Města na MOravě už 26.-27. sprna. VÍCE O NOVOMĚSTSKÝCH SLAVNOSTECH MEDU PROZRADIL ZA POŘÁDAJÍCÍ VČELAŘE JIŘÍ ZAVŘEL!

Číst dál...

Taneční sezóna Na Rendlíčku vyvrcholí Pyjamovou najt párty

hospudka_na_rendlickuVšichni milovníci tance, tanečních zábav by si rozhodně neměli vyvrcholení taneční sezóny Na Rendlíčku – letos v duchu pyžama. Už 13. srpna od 19:30 vypukne v hospůdce Na Rendlíčku nedaleko Žďáru nad Sázavou Pyjamová najt párty. Pozvání přijal i exkluzivní host charismatický houslista Pavel Fischer.

Číst dál...

Na Šiklově mlýně se splašili koně, kočí je těžce zraněný

kunScénou jako z akčního filmu skončilo nedělní odpolední představení ve westernovém městečku Šiklův mlýn na Žďársku, podle svědků se splašili koně ve spřežení a těžce zranili kočího. Jak Mediafaxu potvrdila ředitelka záchranné služby kraje Vysočina Vladislava Filová, pro zraněného letěl vrtulník.

Číst dál...

REKLAMA