OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V novém Pavilonu interních oborů Nemocnice Nové Město na Moravě se začíná opět léčit

nemocnice nove_mesto_na_moravePoslední tři roky byly v areálu novoměstské nemocnice ve znamení čilého stavebního ruchu. Od roku 2008 se zde rekonstruoval za částečného provozu celý pavilon interních oborů. V průběhu tří let vyrostla moderní budova s novým rehabilitačním bazénem, která začne plně sloužit pacientům v září letošního roku. Investorem stavby je Kraj Vysočina, rekonstrukce Pavilonu interních oborů přišla celkem na téměř 432 milionů korun, více než 30 % pokryje dotace z Regionálního operačního programu Jihovýchod.

Číst dál...

Dva Poláci půjdou za vraždu spolubydlícího na 18 let do vězení

soud rukaV případu vraždy spolubydlícího na ubytovně pro dělníky ve Velkém Meziříčí padl dnes rozsudek. Krajský soud v Brně uznal vinnými oba Poláky Marka Budniaka a Jacka Gontowskiho, ti si oba za vraždu svého spolubydlícího odpykají 18 let za mřížemi. Soud vrahům uložil také vyhoštění z České republiky na dobu neurčitou.

Číst dál...

VIDEO: Slavnosti medu ovládnou Nové Město na Moravě

vcelaratislavovo náměstí v Novém Městě na Moravě zažije již tradiční Novoměstské slavnosti medu aneb sladké ukončení léta. Různé druhy medu, medoviny, perníčky, výrobky vosku, ale třeba i medové pivo, to vše čeká na návštěvníky Nového Města na MOravě už 26.-27. sprna. VÍCE O NOVOMĚSTSKÝCH SLAVNOSTECH MEDU PROZRADIL ZA POŘÁDAJÍCÍ VČELAŘE JIŘÍ ZAVŘEL!

Číst dál...

Taneční sezóna Na Rendlíčku vyvrcholí Pyjamovou najt párty

hospudka_na_rendlickuVšichni milovníci tance, tanečních zábav by si rozhodně neměli vyvrcholení taneční sezóny Na Rendlíčku – letos v duchu pyžama. Už 13. srpna od 19:30 vypukne v hospůdce Na Rendlíčku nedaleko Žďáru nad Sázavou Pyjamová najt párty. Pozvání přijal i exkluzivní host charismatický houslista Pavel Fischer.

Číst dál...

REKLAMA